Sephora Rouge Shine Stik Ruj - No:20


Pembe ruj aşkımdan daha önce de bahsetmiştim. O yüzden yine tatlı bir pembe olan Sephora Rouge Shine Stik Ruj ile karşınızdayım. Bendeki 20 nolu renk. Ben uzun bir zamandır severek kullanıyorum. Bursa'da Sephora olmadığı için yenisini almak biraz sıkıntı olacak ama tabii ki alacağım.


Yumuşak bir yapısı var. Bu da sürüşü kolaylaştırıyor ve kalıp gibi durmuyor. Çizgilere dolma yapmıyor. Kalıp gibi duran rujları hiç sevmiyorum bu yüzden yapısı benim için önemli. Ruj öncesi nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorum. Rujun nemlendirici özelliği de var ve cidden nemlendirmesi iyi. "Hydra-Comfort" kompleksi, nemlendirici yağlar ve antioksidan E vitamini karışımı içeriyormuş. Dört mevsim kullanılacak rujlardan biri.


Kalıcılığı diğer rujlardan daha iyi. Ruj altına veya üstüne bir şey uygulamadan sürüldüğünde bile birkaç saat sonra dudakta durduğunu görüyorsunuz. Dudağı renklendirmesi de harika. Bu ruju sürdüğümde mutlaka hangi ruj olduğunu öğrenmek isteyen biri çıkıyor. Rengi çok tatlı bir pembe biraz dikkat çekici olduğu doğru ama bu tonlar size yakışıyorsa hiç çekinmeyin. Ben çok seviyor ve kendime yakıştırıyorum.


Hafif bir kokusu var ama kesinlikle rahatsız edici bir koku değil. Islak bir bitişi var. Çok hafif ışıltılı bir ruj. Sephora.com'da bu rujla ilgili 3D sedefler ve karite yağı içerdiği yazıyor. Kısaca rujla ilgili olumsuz bir nokta yok. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. 20 nolu ruj benim vazgeçilmezlerimden biri oldu. Umarım Sephora en kısa zamanda Bursa'da açılır. Şimdilik hoşça kalın.

0 yorum:

Yorum Gönder